Forum Sojuszu aWAR i aWARac

OGAME UNI18 SOJUSZ aWAR


  • Index
  •  » POMOC
  •  » Skin dla ogame na Mozille z HDD

#1 2007-04-23 19:36:24

Drizzt

Lami pastuszek

5557768
Zarejestrowany: 2007-03-20
Posty: 471
Punktów :   

Skin dla ogame na Mozille z HDD

W związku z tym, iż ostatnio sam z tym miałem kłopot uznałem iż zamieszczę tą informację w pomocy byście w razie czego nie musieli spędzać przy necie tylu godzin na poszukiwaniu tej informacji co ja

zacznę od tego, iż przed instalacją skinów należy znaleść w necie ChromEdit Plus, który ja znalazłem wpisując nazwę w Googlach następnie już można zacząć instalację:

http://webdesigns.ms11.net/chromeditp.html

ja instalowałem bezpośrednio z tej stronki

Instalacja skinów off-line(z dysku) dla Firefox

Firefox dla bezpieczeństwa nie zezwala na pobieranie elementów stron z dysku, dlatego musimy zmienić ustawienia przeglądarki. W tym celu zainstaluj dodatkowe rozszerzenie ChromEdit Plus. Gdy to zrobisz w menu Narzędzia przejdź do ChromEdit Plus i dalej ChromEdit. W zakładce "user.js" skopiuj poniższy tekst:

user_pref("security.checkloaduri", false);
user_pref("capability.policy.default.checkloaduri.enabled", "allAccess");

Nie wprowadzaj żadnych zmian sposób działa dla wszystkich uniwersów.
W ustawieniach gry wpisz ścieżkę do folderu podobnie jak w przypadku Internet Explorer.

nstalacja skinów off-line(z dysku) dla Internet Explorer

W przypadku Internet Explorer sprawa jest dosyć prosta. Należy pobrać skin na dysk rozpakować go do dowolnego folderu a w ustawieniach wpisać ścieżkę do tego folderu. Ścieżka powinna mieć formę file:///litera_dysku:/katalog/podkatalog/ przykładowo file:///c:/skiny/fajny/ całość musi się kończyć na "/".


moony
otrzymane  4
dane          4
zniszczone  0

Offline

 
  • Index
  •  » POMOC
  •  » Skin dla ogame na Mozille z HDD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gie.pun.pl www.akustukacze.pun.pl www.uwmeti.pun.pl www.pisarze.pun.pl www.medabots.pun.pl